środa, 28 sierpnia 2013

Charlotta Cafe miejsce przyjazne dzieciom....


Wiele ostatnio mówi się ostatnio o dzieciach, których zachowanie w lokalach gastronomicznych staje się udręką dla dorosłych . Sama o tym pisałam na MM-zielona góra i nie żebym nie lubiła dzieci. Dzieci lubię i świtanie się z nimi dogaduję, ale maluszek uporczywie biegający z nieznośnym piskiem między kawiarnianymi stolikami sprawia ,że denerwuje się i marzę by jak najszybciej wyjść z lokalu. Co więc robić , siedzieć z maluchem w domu? Nie po prostu wybrać się do kawiarni ,gdzie jest specjalny kącik dla maluszków . Długie pogaduchy przy kawusi są mile dla rodziców , dzieciaczki mają dość siedzenia w jednym miejscu już po kilku minutach.
Tak więc by zadowolić i mamę i jej pociechę warto umówić się na babskie ploteczki, męskie pogaduchy czy rodzinne spotkania w lokalu takim jak Charlotta Cafe w Zielonej Górze.


Wystrój kawiarni jest naprawdę ładny, motywem przewodnim są kwiaty i piękne kobiety. Można napić się kawy , herbaty zjeść pyszny deser i jednocześnie nie narażać się na uszczypliwe uwagi dotyczące zachowania naszych pociech i nie narażać się na wieczne uganianie za uciekającym co chwilka od stolika maluszkiem.
Jest tu nie tylko kącik ale cala kolorowa sala zabaw dla dzieci, pełna zabawek.
Tak więc i rodzice i dzieci mogą czuć się tu komfortowo. 

Przed kawiarnia jest ogródek z parasolami , nie zastąpione miejsce w upalne dni.
Lokal mieści się przy Al. Niepodległości 11 , kiedy już zmęczy Was spacer po zatoczonym deptaku warto wstąpić do tej uroczej kawiarni.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz