sobota, 18 maja 2013

Aerografika to malowanie samochodów ... =) ciągle coś nowego będę dodawała...jak uda mi się sfocić =)))


Nie od dziś wiadomo mężczyźni najbardziej na świecie kochają... oczywiście,że kobiety ale zaraz po kobietach, dzieciach , piłce nożnej i piwie mężczyźni kochają swoje samochody. Co do tego czy w przypadku kobiet i samochodów kolejność nie jest odwrotna pewna nie jestem.
Mężczyźni kochają samochody miłością gorącą i nieustającą. 


Czasami mężczyzna nie za bardzo pamięta w jakiej sukience byłyśmy z nim na pierwszej randce bywa,że zapomina jak na imię miała jego pierwsza miłość ale pamięta jakiej marki i koloru był ich pierwszy w życiu samochód .
Czasami pierwszy samochód nie do końca jest doskonały, czasami pali za dużo lub rdza ciut nadgryzła karoserie wymarzonej „fury” ale kto by tam przywiązywał wagę do drobiazgów.
A jak się kocha to pragnie się sprawić by ukochane autko było coraz piękniejsze.


Często spotykam samochody „firmowe” przyozdobione kolorowymi reklamami , fotografiami.Jest też coraz więcej samochodów z pięknie pomalowanymi karoseriami (aerografika to malowanie samochodów, motocykli, kasków). 

A co zrobić kiedy brak pieniędzy na profesjonalne ozdobienie ukochanego samochodu lub kiedy aerograf okazałby się droższy niż sam samochód? 


A od czego własna inwencja, od czego pomoc kolegów. Moją uwagę zwrócił taki o to cud ludzkiej fantazji.Jak tylko uda mi się zobaczyć takie cuda zaraz je sfotografuje i pokaże w Moim kuferku .


 A to trzy w jednym samochód , piękna kobieta i ...reklama

Niektóre miały już swój debiut w prasie=)) 


i najnowsza zdobycz, jak bardzo trzeba kochać ten zespół, napisać to na ukochanym samochodziku=)))


Ustrzelony na wakacjach=) 

Jak nie ma  pieniędzy można ozdobić samochód mniejszym kosztem liczy się pomysł ustrzelony dziś na mojej ulicy

Sfotografowany w Szczecinie =)

Jak zobaczę jakiś nowy kolorowy samochód na pewno dodam=))

Czasami ilość ozdób  wprawia w swoisty zawrót głowy ale co tam jak nie potrafi się malować można nakleić gotowe ważne by było zabawnie =)Podobno ostatnio modne są takie naklejki z znanym kotem , może to niewiele ma z aerografiką ale rozwesela krajobraz

A na wakacje takim kolorowym autkiem=) (lipiec 2015)
Nowe z wakacji 2015=)

dzisiejsze=)

Ostatnio Emilia przesłała mi
A jak motocykle są wszędzie to i one bywają ozdabiane malunkami =)=)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz