czwartek, 29 grudnia 2016

Minął rok 2016 =)Rok 2016 był trudny dla mojego kraju pełen napięć i kłótni może dlatego jeszcze chętniej zasiadałam do malowania moich małych dzieł. Bardzo lubię gdy rzeczy , które tworzę cieszą ludzi tych małych i tych dużych. Cieszy mnie gdy pojawia się uśmiech na twarzach moich bliskich , przyjaciół i znajomych na widok tego co dla nich wymalowałam, sfotografowałam , wymyśliłam.
Rzeczy cieszą wtedy gdy są używane a nie tylko wyciągane co jakiś czas z szuflady i chowane do niej ponownie.

Na moim blogu i w moim domu i w domach moich przyjaciół i przyjaciół moich przyjaciół pojawiły się koty , psy, kwiaty, sarenki , świerszcze, konie , smoki i inne stworzenia. 
Opowiedziałam jak potrafiłam o tym gdzie byłam i co widziałam. 

W nowym roku postaram się dalej opowiadać, malować, fotografować , bawić i przysparzać odrobinkę radości moim znanym osobiście i tym z internetowej społeczności przyjaciołom i znajomym a czasem i wrogom może ciut złagodnieją i pomyślą ,że szkoda czasu na nienawiść, waśnie i uśmiechną się życzliwie=)


Żeby coś zostało na pamiątkę piszę bloga i w tym roku ku mojej wielkiej radości ilość wyświetleń przekroczyła sto tysięcy dla mnie to dużo bo w końcu jestem skromną amatorką. 
Wydrukowałyśmy z córką maleńką
książeczkę z częścią naszych malowanych tekstyliów zostanie mały ślad po naszej pasji.

Jeszcze raz życzę Wam i sobie roku bez wojen, głodu, chłodu, nienawiści a za to pełnego miłości i radości, spokoju i pokoju na świecie=)

4 komentarze:

 1. Wielu wspaniałych nowych dzieł :) Szczęśliwego Nowego Roku! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pięknie dziękuję i również życzę wielu dobrych chwil=)

  OdpowiedzUsuń
 3. Udanego 2017
  Niech.wszystko.dobrze.sie.Tobie.uklada

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzięki Basiu Tobie i twoim bliskim również życzę dobrego roku=)

  OdpowiedzUsuń