czwartek, 31 grudnia 2015

Słoik z różowym słoniem na szczęśliwe chwile=) W na portalu internetowym Facebook jest nowa strona "Słoik szczęścia"  nie koniecznie jestem tak chętna do wszelkich internetowych zbaw ale przesłanie tej akurat bardzo mi się spodobało . Jakoś tak jest ,że często pamiętamy przykre wydarzenia i to co niemiłego nas spotkało a zapominamy o drobnych radościach. A drobne radości osładzają nam życie i czasami pozwalają przetrwać trudny okres w życiu. Warto o nich pamiętać choćby o kwiatku od nieznajomego, drobnym prezenciku , kawie wypitej z kimś drogim sercu czy choćby tylko kilku miłych słowach. Ktoś wymyśliłby zapisywać te mile sytuacje i wrzucać karteczki do słoika a na koniec roku otworzyć słoik i przeczytać zapiski i ...i po prostu uśmiechnąć się do mijającego roku.
Zrobiłam córce taki słoik na "drobne radości" . Jak szczęście to nie może obejść się bez słonika a jak ma naprawdę przynosić szczęście to musi być z zakręconą trąbą  nie zaszkodzi jak będzie różowy.
Różowa wstążka na pokrywce i słoik na szczęśliwe wspomnienia gotowy , warto na dobry początek wrzucić do słoika coś słodkiego by rok był słodszy=)) Nie ważne czy w grupie na Fb czy w zaciszu domowym warto spróbować zabawić się w kolekcjonowanie "szczęśliwych chwil"=)
Zacznijmy od jutra bo jutro 1 stycznia NOWY ROK !


Co potrzeba:
słoik nieważne jaki
farby do szkla ,
pędzle ,
klej,
różowa kokarda i jak zwykle odrobina cierpliwości=)A takie słoniki spotkałam kiedyś na wakacjach w Kopenhadze

a takiego przywieźliśmy z Ahlbeck

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz